Про нас

Щороку у Центр мікрохірургії ока звертається понад десять тисяч пацієнтів.

Щороку ми бачимо тисячі щасливих поглядів після перемоги над важкими захворюваннями зору: катарактою, глаукомою, відшаруванням і діабетом сітківки…

Ми бачимо світло радості, коли після пластики повік наші пацієнти дивляться у дзеркало і їм подобається власне відображення.

Ми працюємо на одному з кращих обладнань в Україні!

Це – система Verion, інноваційний винахід американської компанії Alcon. Його використовують у своїй роботі провідні офтальмологічні клініки світу. Головна перевага цього приладу – його надзвичайна ефективність у хірургії катаракти.

Спершу, за допомогою діагностичного модуля системи Verion, пацієнту проводять якісне обстеження і розраховують інтраокулярну лінзу, яка буде ідеально підходити до анатомічних та індивідуальних особливостей ока. За цими даними програмують план операції. Таким чином, хірург отримує точну Карту операції – проекційну сітку, яку він бачить в окулярі мікроскопа під час самої операції, для надточних розрізів і позиціонування кришталика. Цей підхід дозволяє повернути пацієнту 100% зір.

Навігацію системи Verion ми використовуємо і при роботі із ще одним сучасним обладнанням – системою Centurion. Це єдина катаральна машина, інтелект якої контролює кожний крок операції. Centurion автоматично підтримує очний тиск під час хірургічного втручання.

Для пацієнта це означає якісно новий рівень безпеки і мінімальний ризик ускладнень. А для лікаря – можливість зосередитися на самій процедурі для досягнення високого кінцевого результату!

Є лише одна причина, щоб повернути собі зір. Але у вас є щонайменше п’ять причин довіритися Центру мікрохірургії ока при Тернопільській університетській лікарні.

  • Успішна практика
  • Команда професіоналів
  • Сучасне обладнання
  • Комфорт
  • Якісне лікування, доступне кожному

Ми щасливі бути першими, з ким ви зустрінетеся поглядом, коли знову побачите цей світ виразно…

Мы команда молодих лікарів, щиро захоплених справою свого життя, успішних фахівців, які пройшли стажування у закордонних клініках Польщі, Німеччини, Іспанії. Завдяки високому рівню кваліфікації наших спеціалістів, найсучаснішому обладнанню, великому досвіду та індивідуальному підходу до кожного пацієнта ми змогли забезпечити найкращій підхід до вирішення проблем з зором. Лікарі центру мікрохірургії ока КЗ ТОР “ТУЛ” щорічно відвідують міжнародні конференції та беруть участь у семінарах, проходять практику у закордонних медичних закладах, переймаючи успішний досвід іноземних колег та обмінюючись своїми здобутками.